tab S6

Google‘ın mayıs ayında tanıttığı Android 13 için geri sayım başladı. Halihazırda beta sürecinde bulunan yeni sürüm, çok yakında genel kullanıma hitap etmeye başlayacak. Akıllı telefon üreticileri de yeni yapı çıkış yapana dek mevcut sürümleri uyumlu cihazlarına göndermeye devam ediyor. Son olarak Samsung, Android 12L tabanlı One UI 4.1.1 ile çıkan ilk cihazı Z Fold 4’ün ardından yeni sürümü daha fazla cihaza göndermek için kolları sıvadı.

Galaxy Tab S6 Android 12 tabanlı One UI 4.1.1 aldı
Bilindiği üzere Android 12 tabanlı One UI 4.1.1 güncellemesi Galaxy Tab S7 modelleri için yayınlandı. Tabii doğal olarak tüm gözler bu gelişmeden sonra Galaxy Tab S6 modellerine çevrildi. Kısa süre önce konuyla ilgili beklenen gelişme yaşandı ve Samsung, söz konusu modeller için One UI 4.1.1 sürümünü yayınladı.

Güncelleme, Galaxy Tab S6 için T86xXXU4DVH2 ve Lite modeli için ise P615XXU4EVI1 yapı numarasıyla geliyor ve Ağustos 2022 güvenlik yamasını beraberinde getiriyor. Ancak ilginç bir şekilde standart modelin aksine Lite Eylül 2022 güvenlik güncellemesini alıyor.

Posted on